• Головна
  • У Житомирі презентують книгу Тімоті Снайдера "Криваві землі"
14:07, 28 листопада 2016 р.

У Житомирі презентують книгу Тімоті Снайдера "Криваві землі"

30 листопада в 107 ауд. історичного факультету Житомирського державного університету імені Івана Франка відбудеться презентація видання Тімоті Снайдера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним».
Початок о 14:00

Книга «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» Тімоті Снайдера присвячена трагічним сторінкам в історії Східної Європи: український Голодомор, сталінські масові екзекуції, депортації та вбивства поляків, навмисне морення голодом радянських військовополонених, Голокост, розстріли німцями цивільного населення в ході антипартизанських операцій, післявоєнні етнічні чистки... Дві тоталітарні системи здійснювали однакові злочини в один і той же час, в одних і тих же місцях, сприяючи один одному і підбурюючи один одного.

«Криваві землі» отримали 9 перших премій у різних номінаціях, були названі «книгою року» за результатами дванадцяти літературних списків. Книга миттєво стала світовим бестселером, пережила 29 видань на 26 мовах світу.

Російськомовне видання світового бестселера «Криваві землі: Європа між Гітлером та Сталіним» побачило світ у перекладі Лукії Зурнаджи у видавництві «Дуліби» за підтримки Посольства США в Україні. З цієї нагоди у червні 2015 р. до України прибув сам автор, професор Єльського університету Тімоті Снайдер. Він відвідав Київ, Харків та Дніпропетровськ з серією презентацій. Далі презентаційний тур містами України продовжився.

Протягом 2015 – 2016 рр. презентації відбулися в Дружківці, Костянтинівці, Краматорську Донецької області, у Маріуполі, Полтаві, Запоріжжі, Одесі, Чернігові, Ніжині, Вінниці та інших містах.
Мета цього видавничого та просвітницького проекту – поширення серед населення України та поза її межами науково-історичної інформації про два злочинні режими.

Книга розповсюджується безкоштовно.

Електронний варіант книги доступний для завантаження на всі електронні носії та гаджети. Сайт.

#житомир #снайдер #кривавіземлі #європа
Оголошення
live comments feed...