09:04, 29 листопада 2016 р.
У Житомирі працюють над створенням регіонального ЦНАПу
За дорученням голови ОДА Ігоря Гундича, в обласному центрі опрацьовують питання щодо створення регіонального Центру надання адміністративних послуг.
Сьогодні, 28 листопада, в департаменті економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації пройшла робоча нарада з представниками обласних управлінь юстиції, центру зайнятості, пенсійного фонду, фіскальної служби, міграційної служби, центру надання адміністративних послуг.
В ході наради напрацьовано низку пропозицій щодо надання максимальної кількості та забезпечення належної якості адміністративних послуг громадянам та бізнесу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житомирщина: Відбулось перше засідання робочої групи, яка вивчає питання передачі в комунальну власність музею Лесі Українки
МУЗЕЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
16:30
Вчора
«Перетвори свою лють на зброю!»: на Житомирщині розпочато широку рекрутингову кампанію у «Гвардію наступу»
Гвардія наступу.
15:00
Вчора
Оголошення
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
live comments feed...