• Головна
  • На Житомирщині приватне підприємство намагалось незаконно стягнути з бюджету понад 3 млн грн
15:33, 29 листопада 2016 р.

На Житомирщині приватне підприємство намагалось незаконно стягнути з бюджету понад 3 млн грн

За принципової позиції прокуратури Житомирської області Вищий господарський суд України залишив у силі рішення суду апеляційної інстанції, яким визнано безпідставними вимоги приватного підприємства щодо стягнення на його користь понад 3 млн грн із бюджету.

Як повідомлялося раніше, ПП «Реалспецсервіс», будучи добросовісним набувачем цілісного майнового комплексу загальною площею 5,4 тис кв.м., розташованого у м. Житомирі, відремонтувало приміщення, оцінивши вартість виконаних робіт на суму 3,2 млн грн.

Згодом право власності на нерухомість у судовому порядку було визнано за Кабінетом Міністрів України та повернено комплекс до державної власності. Приватне підприємство заявило позов про стягнення з Держбюджету 3,2 млн грн, який задоволено господарським судом м. Києва.

Зазначене рішення Кабінетом Міністрів України оскаржено в апеляційній інстанції, де у розгляд справи, в інтересах держави, здійснила вступ прокуратура Житомирської області та довела безпідставність вимог приватного підприємства.

Зокрема, колегія суддів, дослідивши матеріали справи, прийшла до висновку, що рішення суду першої інстанції прийнято із неправильним застосуванням норм матеріального і процесуального права та відмовила у задоволенні позову.

Рішення суду апеляційної інстанції приватним підприємством оскаржено у касаційному порядку, проте Вищий господарський суд України підтримав позицію прокуратури області.

#житомирщина #підприємство #кошти #стягнення
Оголошення
live comments feed...