
17:07, 29 листопада 2016 р.
У Бердичеві викрили жительку Миколаївщини у крадіжці
До чергової частини Бердичівського відділу поліції надійшло телефонне повідомлення від 28-річної жінки про крадіжку її мобільника. У вчинені злочину поліція викрила гостю райцентру.
На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи, які встановили, що заявниця працює продавцем в одному з місцевих магазинів. В кінці робочого дня жінка виявила відсутність свого мобільного телефону.
Відповідні відомості були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
– Проведеними оперативно-розшуковими заходами та за допомогою відеозапису, який був вилучений із камери відеоспостереження на робочому місці заявниці, оперативникам вдалося встановити зловмисницю. Нею виявилася 25-річна жителька Миколаївської області, яка у скоєному зізналася, - прокоментувала начальник Бердичівського відділу поліції Ольга Зінченко.
Нині правоохоронці проводять усі необхідні заходи по встановленню місця знаходження викраденого гаджета.
За чинним законодавством жінці може загрожувати покарання у вигляді штрафу, громадських або виправних робіт, піврічного арешту, обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Що очікує Україну до вступу в ЄС і як набуття членства вплине на кожного українця
Партнерський матеріал
11:00
5 грудня
16:35
4 грудня
16:00
4 грудня
Тепло починається з тих, хто не проходить повз – допоможіть тисячам хвостиків пережити зиму
Новини компаній
15:00
4 грудня
17:00
2 грудня
ТОП новини
Оголошення
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
09:23, 29 листопада
