• Головна
  • У Житомирі навчали робити безпечні ялинкові прикраси
фо
10:23, 30 листопада 2016 р.

У Житомирі навчали робити безпечні ялинкові прикраси

фо

Майстер-клас з виготовлення безпечних ялинкових прикрас відбувся  29 листопада. Взяти участь змогли дорослі та, навіть, малеча. Майстер Світлана Прохорчук навчала робити символ наступаючого року - півника.

Матеріалами для іграшки стали фетр і фліс. Майстер народної творчості Світлана Прохорчук поділилась із учасниками секретами виготовлення іграшок на новорічну ялинку та розповіла про значення вибраного символу. 

"Півень – символ 2017 року, а також ця пташка глибоко шанувалась нашими предками. Пригадайте, що в казках і легендах нечиста сила завжди втрачала свої чарівні можливості із півнячим криком. Крім того, це безпечна новорічна прикраса і мамам буде спокійно, коли ялинку прикрашатиме безпечна для малюків іграшка, яка не розіб'ється і не поранить. А ще іграшки ці дуже яскраві, а тому приваблюють діток", - розповіла майстриня.

Майстер-класи і надалі проходитимуть щовівторка о 14:30 в кав'ярні "Теретенія".

«Оскільки ми глибоко цікавимося саме українською традицією, ми вирішили нашим гостям розповісти, а що ж таке півник у нашій культурі. Півень був позитивним символом, вважався оберегом домашнього вогнища. Молода дівчина, приходячи в хату, обов’язково приносила півника або курочку домовику, обов’язково під час весільного циклу був обряд потрусин, коли кур крали. Курка, півень несли яйця, запліднене яйце, з яких робили писанки, якими обдаровували один одного під час Великодня», - розповідає співорганізатор майстер-класу Людмила Лобачова.

Наступні зустрічі у грудні та січні будуть присвячені виготовленню:

  • брошка " Закоханий зайчик";
  • пінгвінчики (робимо 2 шт. великий та маленький);
  • пташечки (робимо пару);
  • друзі зайчик та ведмедик (білі);
  • пальчиковий театр ( 5 шт ).

Учасниками майстер-класів можуть бути діти та дорослі, які мають елементарні навички шиття голкою. Група 5-10 чоловік.

Участь безкоштовна.

Деталі за телефонами:

097-950-47-17 або 063-01-88-120 Ладаслава

#житомир #прохомчук #півник #фетр
Оголошення
live comments feed...