• Головна
  • Держфінінспекція в Житомирській області за 4 місяці 2012 року відшкодувала втрат на 17,2 млн грн.
12:15, 15 травня 2012 р.

Держфінінспекція в Житомирській області за 4 місяці 2012 року відшкодувала втрат на 17,2 млн грн.

Фахівці Держфінінспекції в Житомирській області від початку 2012 року відшкодували втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 17,2 млн грн. Зокрема, у квітні завдяки діям ревізорів відшкодовано фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 7 млн грн.
До бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств (загальнодержавної та комунальної форм власності) у результаті контрольних дій упродовж січня – квітня ц.р. додатково надійшло 2,2 млн грн. Для забезпечення максимального відшкодування виявлених втрат державних ресурсів до порушників бюджетної дисципліни застосовано 56 фінансових санкцій у вигляді призупинення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами.
Для посилення персональної відповідальності за порушення фінансової дисципліни 43 матеріали контрольних заходів передано до правоохоронних органів. За результатами їх розгляду порушено 16 кримінальних справ.
Постановами Держфінінспекції в Житомирській області за вчинені фінансові порушення протягом звітного періоду до адміністративної відповідальності притягнуто 288 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної відповідальності - 210 осіб.

Оголошення
live comments feed...