• Головна
  • Школи Житомирщини на початку року отримають більше 800 комп’ютерів
17:26, 30 листопада 2016 р.

Школи Житомирщини на початку року отримають більше 800 комп’ютерів

На початку наступного року область отримає комп’ютери з Китайської Народної Республіки. Техніка вже в Україні, розмитнена, а 15 грудня відбудеться відкриття торгів із закупівлі програмного забезпечення для них.

 Про це повідомив під час апаратної наради начальник управління науки і освіти облдержадміністрації Вадим Калінін, який представляв область на Всеукраїнській нараді керівників управлінь освіти і науки.

 Техніку для створення комп’ютерних класів Україна отримала у рамках соціального проекту з Китаєм.

 Загалом в освітні заклади Житомирщини надійде 834 комп’ютери. У першу чергу обладнання отримають опорні школи та школи, які перемогли у конкурсі GoCamp. Інші комп’ютери розподілятимуться по школам пропорційно до кількості учнів.

 Також Вадим Калінін повідомив, що на інтернатні заклади області чекає модернізація, яка пов’язана із розвитком інклюзивної освіти.

 Крім того, невдовзі на державному рівні планується створення наглядової ради, через яку Міністерство освіти та науки України буде здійснювати нагляд за функціями та дотриманням державних стандартів в галузі освіти.

 Питання державного замовлення планується внести на розгляд Верховної Ради.

«Ми маємо співпрацювати із підприємствами і знати, які професії потрібні нашій області. Державне замовлення повинно відповідати реальним кадровим потребам і спеціалізації навчальних закладів», – зазначив голова ОДА Ігор Гундич.

#житомир #калінін #комп'ютери #школи #китай
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...