• Головна
  • У Житомирі до Дня боротьби зі СНІДом відбудеться молодіжний форум
09:07, 1 грудня 2016 р.

У Житомирі до Дня боротьби зі СНІДом відбудеться молодіжний форум

З ініціативи просвітницького відділу обласного медичного центру здоров’я та спортивної медицини Житомирської обласної ради спільно з обласним центром профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради, Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ЖНАЕУ, «Клінікою дружньою до молоді», ЦМЛ № 1 м. Житомира за участі молодіжних громадських, благодійних організацій «АСЕТ», «Тверезий Житомир», «Нехай твоє серце б’ється», «Перспектива», «Паритет», «Центр Здорової Молоді», «Всеукраїнське товариство Едварда Гріга», «Академія зірок», творчої інтелігенції 01 грудня у Житомирі відбудеться відкритий студентський молодіжний інформаційний форум на тему: «Медики і громадськість об’єднують зусилля у попередженні ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі» та соціальний ярмарок серед студентської молоді (до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом).

1 грудня ми висловлюємо свою солідарність у подоланні епідемії ВІЛ-інфекції в Україні, перед усім – шляхом максимального доступу до інформації про захворювання, консультування і тестування на ВІЛ, лікування ВІЛ-інфекції для різної категорії громадян!

Захід покликаний попередити та зупинити епідемію захворювання в Україні. Той потужний стрибок, який зробила Україна в 2016 році щодо призупинення зростання нових випадків інфікування, дає всі підстави думати, що 2017 рік стане ключовим в подоланні епідемії ВІЛ в Україні.

Організатори семінару: Житомирський обласний медичний центр здоров’я та спортивної медицини Житомирський обласний центр профілактики та боротьби із СНІДом Житомирський національний агроекологічний університет

Час заходу: 01.12.2016 року об 11.30

Адреса заходу: Житомирський національний агроекологічний університет м. Житомир, Бульвар Старий, 7, ауд. 72 (корп. №1, 3-й поверх).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #снід #форум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...