• Головна
  • На Житомирщині експерти держекспертизи розглянули понад 140 проектів землеустрою з інших областей
17:03, 1 грудня 2016 р.

На Житомирщині експерти держекспертизи розглянули понад 140 проектів землеустрою з інших областей

Упродовж двох місяців від початку реалізації в Україні пілотного проекту із запровадження екстериторіальності при погодженні проектів землеустрою, на розгляд експертів, які працюють в територіальних органах Держгеокадастру у Житомирській області, надійшло на погодження 165 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок. З них експерти розглянули 142 проекти. Станом на 25 листопада проекти землеустрою із простроченими термінами розгляду відсутні.

В територіальних органах Держгеокадастру у Житомирській області працюють дев’ять експертів державної експертизи, які склали кваліфікаційний іспит та здійснюють погодження проектів землеустрою щодо відведення земель.

Крім того, за результатами кваліфікаційного іспиту, який відбувся 16 листопада, набули статусу експерта ще 12 працівників територіальних органів Держгеокадастру області. На даний час зазначені працівники отримують електронні цифрові підписи та проводиться робота щодо отримання прав доступу експерта в системі електронного документообігу відомства.

«У Житомирській області всі територіальні органи Держгеокадастру повністю готові для приймання та реєстрації проектів землеустрою в системі електронного документообігу. Станом на 25 листопада спеціалістами районних відділів зареєстровано 114 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, які відправлено на погодження до експертів територіальних органів Держгеокадастру в інших областях» - зазначив заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області Сергій Музиченко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #землеустрій #проект
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...