• Головна
  • Сьогодні запрацював інвестиційний портал Житомирщини
17:47, 1 грудня 2016 р.

Сьогодні запрацював інвестиційний портал Житомирщини

Сьогодні запрацював інвестиційний портал Житомирщини. Його мета – у повному обсязі надавати вичерпну інформацію про інвестиційний потенціал та експортні можливості регіону.

 Голова ОДА Ігор Гундич зазначає: «Для того, аби в область надходили іноземні інвестиції, необхідно себе рекламувати. Іноземець, який готовий вкладати свої кошти в бізнес на території нашої області, повинен мати вільний доступ до інформації про потенціал та можливості регіону, бачити позитивні приклади та мати можливість зв’язатися з потрібними людьми».

 За словами директора департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА Олексія Шатила, портал працює на 2 мовах – українській та англійській. Там розміщено інформацію про адміністративно-територіальний поділ області, її природно-ресурсний потенціал, ключові переваги для інвесторів, якщо вони виявлять бажання працювати в області.

 На веб-порталі можна знайти і перелік земельних ділянок та виробничих приміщень, що пропонуються інвесторам для реалізації інвестиційних проектів в області. Всі об’єкти винесені на карту GoogleMaps, подана інформація про них та контактні дані.

 Для полегшення процесу відбору інвестиційних об’єктів є фільтри по районах та містах області, по площі та типу.

 У майбутньому планується поповнити портал інформацією про успішні проекти з іноземними інвестиціями, а також матеріалами для партнерства у торгово-експортній сфері.

 Якщо у вас є пропозиції щодо наповнення чи функціонування інвестиційного порталу – надсилайте їх на електронну адресу: [email protected]ukr.net.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #інвестиції #портал
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...