![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:06, 2 грудня 2016 р.
У Житомирі врятували з квартирного полону напівпритомну жінку
1 грудня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що необхідна допомога рятувальників по відкриванню вхідних дверей квартири в одній із багатоповерхівок м. Житомир. За вказаною адресою виїхало бійці аварійно-рятувальної частини Управління ДСНС в області у складі 4 чоловік.
З’ясувалося, що дочка 65-річного власника оселі, який проживав сам, прийшла навідати свого батька та не змогла потрапити всередину. На стукіт у двері також ніхто не відповідав. Дівчина захвилювалася та вирішила викликати рятувальників.
Бійці ДСНС за допомогою шанцевого інструменту швидко відчинили двері та виявили чоловіка, який лежав в коридорі у непритомному стані. Його передали медикам і він прийшов до тями.
2 грудня о 06:05 теж саме відділення бійців ДСНС залучалося до відкривання ще одних дверей квартири в обласному центрі. Сусіди почули стогін 65-річної жінки, яка знаходилася у замкненій з середини оселі. Прибулі вогнеборці вмовили жінку самостійно відчинити двері. Вона це ледве змогла зробити, так як лежала на полу у напівпритомному стані. Рятувальники підняли жінку та поклали її на ліжко. Медики ж надали жінці професійну допомогу і від госпіталізації вона відмовилася.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
00:41, 15 липня
19:31, 24 липня
3
13:33, 13 липня
live comments feed...