• Головна
  • Житомирян запрошують взяти участь у конкурсу патріотичного спрямування
16:20, 16 травня 2012 р.

Житомирян запрошують взяти участь у конкурсу патріотичного спрямування

Житомирська обласна організація Ленінського комсомолу України запрошує талановиту і патріотичну молодь Житомира та області взяти участь у конкурсу прозових та віршованих авторських творів, публікацій патріотичного спрямування.

Положення про Премію ім. поета-патріота М. Шпака

1. Цілі та завдання
Премія імені поета-патріота М. Шпака встановлюється з метою пропаганди подвигу радянського народу, в тому числі комуністів, комсомольців і молоді, в боротьбі з фашистськими загарбниками в роки Великої Вітчизняної війни.
Премія присуджується творчій молоді на основі проведення конкурсу прозових та віршованих авторських творів, публікацій патріотичного спрямування, комсомольським організаціям, творчим колективам, пошуковим групам та іншим за активну військово-патріотичну і пошукову роботу.
Завдання конкурсу – патріотичне виховання молоді, творчий розвиток підростаючого покоління на прикладі подвигу радянського народу, в тому числі комуністів, комсомольців і молоді, творчий розвиток та підтримка молодих талантів, популярізація серед молоді шляхом висвітлення конкурсу здорового способу життя, любові до власної історії та самобутності, любові до Батьківщини.
2. Засновники Премії
Житомирська обласна організація Комуністичної партії України, Житомирська обласна організація Ленінського комсомолу України.
3. Умови відбору та присудження Премії
Премія присуджується на основі проведеного конкурсу (далі Конкурс) серед молодих поетів, прозаїків, журналістів, комсомольських організацій, творчих молодих колективів, пошукових груп та інших, які в своїх творах, публікаціях, в творчих виступах, висвітлюють подвиг радянських людей в роки Великої Вітчизняної війни, відстоюють історичну правду, вносять свій вклад по збереженню пам’ятників радянським воїнам, підпільникам і партизанам, виступають перед підростаючим поколінням з розповідями про героїзм радянських воїнів, партизанів і підпільників та трудівників глибокого тилу.
До участі в Конкурсі запрошуються учасники віком 14 – 30 років.
3.1 Вікові категорії конкурсантів:
Молодша – 14-18 років
Старша – 18-30 років
3.2 Конкурс проводиться:
- Патріотичні (лірико-патріотичні) власні віршовані твори,
- Прозові твори, журналістські публікації,
- Серед творчих колективів, комсомольських організацій, пошукових груп та інших
3.3 Умови відбору учасників
Конкурс проводиться наступним чином:
до 26 червня включно, до журі за адресою: м. Житомир, вул. Черняховского 12-а, з поміткою «На конкурс ім. поета-патріота М. Шпака» претенденти направляють твори, публікації, відеозаписи. Якщо представляється на конкурс творчий колектив, організація, пошукова група або інше то до подання додаються творчі характеристики, фотографії, відеозаписи. Можна також подання робити особисто за цією ж адресою або надсилати на електронну скриньку [email protected]
Також до надісланих матеріалів додаються:
- копія паспорту або свідоцтва про народження,
- короткі біографічні відомості з висвітленням творчої діяльності.
Результати конкурсу оголошуються 29 жовтня.
4. Інформаційне забезпечення
Інформація про проведення Конкурсу ім. поета-патріота М.Шпака висвітлюється на сторінках газети «Комуніст Полісся» та на Житомирському обласному радіо.
Інформація про переможців висвітлюється на сторінках газет «Комуніст Полісся», «Новая волна+», Житомирському обласному радіо та інтернет-сайтах.
5. Нагородження
Учасники Конкурсу нагороджуються відповідно до кожної номінації та вікової групи наступним чином:
Лауреат Премії імені поета-патріота М. Шпака – перші місця в кожній віковій групі по кожній номінації – по 1000 грн.
Дипломант Премії ім. М. Шпака – другі та треті місця в кожній віковій групі по кожній номінації
Організатори та засновники Премії, залишають за собою право присудити спеціальні призи та нагороди учасникам.

Оголошення
live comments feed...