• Головна
  • У Житомирі тривають Дні безпеки руху дітей
16:05, 16 травня 2012 р.

У Житомирі тривають Дні безпеки руху дітей

Профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму була і залишається одним з пріоритетних напрямків діяльності Державтоінспекції. Така робота не може бути епізодичною, а тому працівники ДАІ впродовж всього навчального року проводять у навчальних закладах уроки з безпеки руху, різноманітні конкурси та вікторини.  
Однак попереду у школярів канікули, а тому вже стало доброю традицією   проведення напередодні дитячого літнього відпочинку Днів безпеки руху. Цього року заходи тривають з 14 по 24 травня. Працівники ДАІ проведуть додаткові уроки з безпеки руху, під час яких нагадають дітям правила безпечної поведінки на вулиці, керування велосипедом та катання на улюбленому «транспорті» всіх підлітків – роликах.
Крім того ДАІ приділить увагу перевізникам, які здійснюють перевезення організованих груп дітей на відбудуть проводити профілактичну роботу з батьками, які перевозять малюків на власному транспорті. 25 травня, коли по всій Україні продзвенить останній дзвоник для 1-9 класів працівники ДАІ будуть забезпечувати безпеку руху у місцях розташування установ освіти.    Робота з дітьми не буде обмежена Днями безпеки. Конкурси і вікторини, веселі змагання і перегляд тематичних мультфільмів очікують малюків упродовж літа у дитячих таборах.
Працівники ДАІ впевнені – кропітка робота принесе свої результати, що допоможе істотно знизити кількість ДТП за участю дітей. У майбутньому ці діти стануть відповідальними водіями і уважними пішоходами, а це означає – рух на наших дорогах буде безпечним і комфортним.     

Оголошення
live comments feed...