
Фото
10:26, 6 грудня 2016 р.
На Михайлівській продовжують класти гранітну плитку використовуючи намет
Фото
На пішохідній Михайлівській продовжують укладати гранітну плитку. Під час пониження температури повітря робітники працюють у спеціальному наметі.
«Зараз укладання плитки не суттєво уповільнилося у зв’язку з пониженням температури повітря. За робочий день укладається в середньому 80 метрів квадратних плитки. Темпи буде збільшено при потеплінні», - каже заступник міського голови Олексій Ясюнецький.
Невдовзі синоптики обіцяють значне підвищення температури. Потепліти у Житомирі має з найближчого четверга.
Нагадаємо, що зараз підрядник закінчує укладати третю чергу Михайлівської. Роботи планують закінчити до нового року.
Нагадаємо, що У Житомирі відкрили другу чергу пішохідної Михайлівської.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
18:04, 20 червня
