16:08, 6 грудня 2016 р.

У Житомирі відбудеться Open Space

У Житомирі у четвер, 8 грудня, відбудеться Open Space* на тему: “Сила в гурті: взаєморозуміння та співробітництво у локальних громадах – ключ до розвитку міста”.

Попрацювати над пошуком інструментів, які можуть об’єднувати та об’єднують громаду, сприяють порозумінню в громаді та формують передумови для всебічного розвитку міста запрошуємо громадських діячів, представників органів влади, бізнесу, медіа та інших сфер діяльності.

Організатори заходу у Житомирі – Молодіжна громадська організація “Сучасний Формат” у співпраці із DVV International в Україні в рамках проекту “Регіональні голоси – будуємо мости для демократії”. Проект здійснюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Початок реєстрації учасників – 09:30. Тривалість заходу: з 10:00 до 17:30.
Місце проведення заходу – готельно-ресторанний комплекс “Шале“.

Для участі у Open Space необхідно до 23:59 06 грудня заповнити онлайн анкету.

Участь у заході безкоштовна. Організатори беруть на себе усі витрати пов’язані із проведенням заходу (роздаткові матеріали, оренда приміщення, кава-брейк та обід).

* Технологія Відкритого Простору (Open Space) – це креативний метод провадження діалогу/дискусій в групах від 8 до 1000 осіб, що застосовується для стратегічного розвитку, пошуку рішень у проблемних ситуаціях, розвитку команд, у роботі з фокус-групами і т.д. Цей метод активно використовується у різних куточках світу і є надзвичайно дієвим і доречним інструментом в громадській діяльності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #OpenSpace
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...