• Головна
  • У Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова почалися випускні іспити
08:45, 17 травня 2012 р.

У Житомирському військовому інституті ім. С.П. Корольова почалися випускні іспити

У Житомирському  військовому  інституті ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету почала роботу Державна екзаменаційна комісія.
Начальник військового інституту полковник  Юрій Даник та Голова Державної екзаменаційної комісії полковник Сергій Чуб провели засідання з керівним та науково-педагогічним складом військового навчального закладу, а також зустрілися з курсантами-випускниками.
Під час урочистого мітингу полковник Сергій Чуб привітав весь особовий склад навчального закладу з початком роботи ДЕК та побажав зібраності, впевненості, успіхів та досягнення високих результатів під час складання державних екзаменів та захисту кваліфікаційних робіт.
– Ви повинні мати високу військово-професійну підготовку, – наголосив він, – тверді теоретичні знання та практичні навички у володінні сучасним зразками озброєння і техніки, зміцнювати військову дисципліну, а також вміти навчати і виховувати підлеглих, особистим прикладом надихати на взірцеве виконання Конституційного обов'язку. Виходячи з цих завдань, Державна екзаменаційна комісія і буде будувати свою роботу. Нами будуть пред’явлені високі вимоги щодо зрілості випускників, їх високих знань та практичних навичок з предметів загальновійськової та спеціальної підготовок.
– Ви йшли до цього дня п’ять складних років, – додав полковник Юрій Даник, – які були наповнені вивченням складних навчальних дисциплін, напруженими буднями повсякденної діяльності, постійним удосконаленням стройового вишколу та спортивної майстерності. Свою зрілість, високу підготовленість до виконання поставлених завдань показали випускники на військовому стажуванні. Позитивні відгуки з військових частин, в яких ви проходили стажування, – це свідчення високої оцінки роботи всього колективу інституту. Висловлюю слова вдячності випускникам, які є кандидатами на закінчення навчання в інституті з золотою медаллю. Це сержант Віктор Боярчук, курсанти Олексі Білошицький  та Олександр Порада.
Закінчився мітинг святковим концертом та проходженням урочистим маршем.

Руслан Лінник.
Регіональний медіа центр Міністерства оборони України.
0938758787

Оголошення
live comments feed...