• Головна
  • На Житомирщині проходить акція за збереження занепадаючих пам'яток культури
11:20, 17 травня 2012 р.

На Житомирщині проходить акція за збереження занепадаючих пам'яток культури

Аби зберегти занепадаючі об'єкти культури і маловідомі пам'ятки археології,  на Житомирщині започатковано акцію "Пам'ятати, відродити, зберегти". До неї долучаються, переважно, молодь і студенти, які впорядковують  історичні місця і пам'ятники. Розповідає учасник акції Інна Величко:

"Організовується трудові загони для впорядкування цих місць. І ось декілька виїздів вже було у село Городське Коростишівського району, яке славиться своїми пам'ятками Пізнього Трипілля"

Силами селищної ради та за фінансової підтримки місцевих підприємців у Городському на Червоній горі встановлений пам’ятний знак Трипільської культури, з часів якої у цій місцині безперервно живуть люди. У четвер туди знову поїдуть учасники акції - студенти соціально-психологічного факультету Житомирського держуніверситету ім. І.Франка.

Всебічну організаційну підтримку акції надає головне управління сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації. Цього разу волонтери  планують висадити біля пам'ятного знаку березову алею.

"Ми сподіваємось, що акція буде привертати увагу громадськості, підприємців, меценатів і до інших об'єктів, які мало хто знає, які відомі лише історикам і археологам, що вони також будуть впорядковані, і відповідно відзначені  в реєстрі пам'яток" – зазначила Інна Величко.

Оголошення
live comments feed...