• Головна
  • У Житомирі триває Кубок «Студенської Свободи» з футболу
13:09, 17 травня 2012 р.

У Житомирі триває Кубок «Студенської Свободи» з футболу

В понеділок, 14 травня, на майданчику Житомирського політехнічного університету стартували перші матчі відкритого Кубку «Студенської Свободи».
В турнірі беруть участь 16 команд. Змагання триватимуть до 13 червня. На першому етапі відбудуться групові змагання. Потім на кращі команди чекатимуть матчі плей-оф (1/4 фіналу, 1/2 фіналу). Переможці визначаться у фіналі 13 червня.
Перший змагальний день приніс такі результати - "Енергія" та"Інтерстиль" розійшлись миром 6:6, а от вищолігова "Дасна-Кофеджіо" розгромила "Полісся" 14:1. В іншому матчі "Надія" обіграла "Кіфу MJ" 8:2, зробивши серйозну заявку на вихід з групи.

Результати другого ігрового дня, вівторка, 15 травня:
Спартак – Слов'яни 5-2
Меркурій – Акіліана 4-1
Патріот – Єдність 5-3
Результати третього ігрового дня, середи, 16 травня:
Кіфа – Легенда Житомир 3-3
Кіфа J - Легенда Полісся 2-11
Енергія - Кіфа MJ 10-2

Кубок організовує і проводить ЖВМГО «Студентська Свобода» за підтримки Житомирської обласної організації Всеукраїнського Об’єднання  «Свобода». Турнір проводиться серед студентських міні-футбольних команд. Мета турніру - залучення студентів до занять спортом, зокрема футболом; пропаганда здорового способу життя.
«Цей турнір вже стає традиційним в Житомирі, адже ми проводимо його вже вдруге. Не може не тішити, що в порівнянні з минулорічним осіннім турніром вдвоє збільшилась кількість команд, що вирішили взяти участь в змаганні. Отже це цікаво і потрібно українській молоді» - повідомляє голова Житомирської «Свободи» Сидір Кізін.

Прес-служба Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Оголошення
live comments feed...