• Головна
  • Скасовано незаконні дозволи на промисловий вилов риби у водосховищі «Відсічне»
10:10, 9 грудня 2016 р.

Скасовано незаконні дозволи на промисловий вилов риби у водосховищі «Відсічне»

За позовом Житомирської місцевої прокуратури Житомирським окружним адміністративним судом визнано незаконними та скасовано погодження режиму експлуатації водосховища «Відсічне», а також реєстрацію Декларації відповідності матеріально-технічної бази цього товариства вимогам, видане київському підприємству.

Таким чином водосховище, яке служить для забезпечення технічного і питного водопостачання жителів міста Житомира та підприємств, використовуватиметься суто за цільовим призначенням.

Як повідомлялося раніше, посадові особи Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в області у лютому 2016 року протиправно надали київському підприємству дозволи для вилову риби на водосховищі «Відсічне». Відповідні документи було виготовлено з порушенням вимог чинного законодавства, без погодження Житомирської міськради щодо використання водосховища для інших цілей.

Незаконна діяльність товариства на водосховищі, повязана із виловом водних біоресурсів у значних розмірах, із використанням заборонених знарядь лову, викликала обурення громадськості, яка звернулася до прокуратури за захистом порушених прав.

Житомирською місцевою прокуратурою вжито заходів представницького характеру та поновлено законність щодо цільового використання водосховища, а також захищено інтереси громади.

Нагадаємо, що за принципової позиції прокуратури судом визнано незаконними та скасовано надані Управлінням аналогічні погодження щодо режиму експлуатації (промисловий вилов риби) цьому ж підприємству ще одного водосховища «Житомирське», цільове призначення якого – питне і технічне водопостачання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #выдсычне #водосховище #дозволи #скасування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...