11:31, 9 грудня 2016 р.
На Житомирщині через сильну ожеледь рятувальники відбуксирували чотири вантажівки
8 грудня об 11:45 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с. Стрижівка та Колодязьки Коростишівського району через сильну ожеледь не можуть продовжувати рух дві вантажівки. Про це рятувальників сповістили водії вантажних автомобілів.
Як з’ясувалося, села знаходяться неподалік одне від одного. На дорозі були відрізки, де існують круті підйоми. В умовах ожеледиці, вантажівки Рено та Мерседес не могли піднятися дорогою вгору. Бійці ДСНС за допомогою тросу під’єднали вантажівки до пожежного автомобіля та допомогли вибратися на підйом і продовжити рух.
Того ж дня в Ружинському районі на 237 км автодороги Кременець-Біла Церква у кювет з’їхав автомобіль ВАЗ-2108. В легковику перебув водій разом зі своєю дружиною та малолітньою дитиною. Авто загрузло в снігу і водій не міг самотужки вибратися із замету.
Надзвичайники виїхали на виклик пожежним автомобілем ЗіЛ-131 та відбуксирували ременем легковик з кювету. Пасажири автівки не постраждали. Сам легковик також не пошкоджено. Сім’я одразу після допомоги змогла продовжити рух.
Крім того в с. Очеретянка Черняхівського району злетів із дороги у кювет вантажний автомобіль Жак. На ньому перевозились продукти. По прибуттю черняхівських рятувальників транспортний засіб був перевернутий на бік. Надзвичайники спочатку вручну та за допомогою тросу перекинули вантажівку на колеса, а потім відбуксирували її на дорогу.
В результаті пригоди водій з експедитором, які були в автомобілі, не постраждали.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
Вчора
Лікарням Житомира передали благодійну допомогу від західних партнерів
ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА
16:10
Вчора
ТОП новини
Оголошення
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
live comments feed...