• Головна
  • На Житомирщині поліцейські готуються забезпечувати правопорядок під час виборів
16:27, 9 грудня 2016 р.

На Житомирщині поліцейські готуються забезпечувати правопорядок під час виборів

9 грудня керівники блоку превентивної діяльності територіальних підрозділів області зібралися в Головному управлінні Національної поліції для детального опрацювання дій правоохоронців під час проведення перших виборів депутатів сільських, селищних рад територіальних громад та голів у населених пунктах, що відбудуться 18 грудня.

На заняттях зі службової підготовки поліцейські обговорили основні принципи та міжнародні стандарти щодо забезпечення публічного порядку та безпеки під час мирних зібрань, опрацювали методику оцінки загроз та ризиків, що можуть виникнути у ході волевиявлення громадян, та інші важливі аспекти, необхідні для планування та проведення правоохоронних заходів.

- Відповідальність за безпеку громадян під час проведення виборів у значній мірі залежить саме від якісно проведеної підготовки, співпраці з органами державної влади та місцевого самоврядування, громадськістю. Це запорука належного правопорядку, уникнення ексцесів, терористичних загроз - зазначив заступник начальнику ГУНП Житомирщини Артем Лисогор. – Саме для цього ви сьогодні берете участь у спеціальних тренінгах та повинні навчити усьому своїх підлеглих.

Уже з 12 грудня в Головному Управлінні Національної поліції області розпочне роботу оперативний штаб з моніторингу та координування діяльності. Правоохоронці співпрацюють з громадськими та міжнародними організаціями, які виконуватимуть спостережні функції під час виборчого процесу. Розроблено методичні рекомендації та алгоритм дій для особового складу поліції щодо забезпечення правопорядку і безпеки громадян під час виборів.

З цього ж дня особовий склад регіональної поліції працюватиме у посиленому варіанті несення служби.

Наразі  проведено попередні розрахунки для забезпечення поліцейськими правопорядку на територіях, прилеглих до виборчих дільниць. Планується додатково для цього залучити і представників громадськості.

Поліція Житомирщини закликає жителів регіону та учасників виборчого процесу з повагою та розумінням ставитися до роботи правоохоронців, не порушувати чинного законодавства. Сподіваємося на прояв правової свідомості та особистої відповідальності кожного, толерантність, виваженість та недопущення будь-яких провокацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #вибори #поліцейські
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...