• Головна
  • ВІА «Древляни» - 30 років на сцені
17:35, 17 травня 2012 р.

ВІА «Древляни» - 30 років на сцені

Житомирщина – батьківщина багатьох видатних митців. Їхній вплив на культурно-мистецьке життя нашого окраю визначити можна, а ось переоцінити – неможливо. Саме до таких яскравих особистостей належить Юрій Градовський – засновник і керівник популярного вокально-інструментального ансамблю «Древляни», народний артист України, начальник управління культури і туризму Житомирської обласної державної адміністрації.
30 років тому у Володарськ-Волинську Юрій Градовський згуртував молодих і талановитих музикантів та створив ВІА «Древляни». Роки минають, а колектив і сьогодні – це лауреат численних премій, учасник і переможець престижних пісенних конкурсів, який залишається на висоті, дарує позитивні емоції, нагадує слухачам про найсвятіше.
За автентичну своєрідність «Древлян» називають поліськими «Піснярами», їх знають в Україні та за її межами, однак найбільшу любов і шанування колектив отримує саме від земляків. Свідченням цьому є заповнена зала обласної філармонії, море квітів, безупинні оплески, підспівування слухачів із зали під час ювілейного концерту гурту, який відбувся 16 травня.
Привітати «Древлян» із поважним творчим віком прийшли голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук, голова обласної ради Йосип Запаловський, секретар Житомирської міської ради Наталія Леонченко, інші посадовці, друзі, колеги, шанувальники.
«Ви даруєте людям радість, несете пісню до кожного серця, кожної душі, примножуючи велич Поліського краю! Ви покликані дарувати радість душі, наповнювати серця великим і світлим почуттям, вчити розуміти прекрасне», – звернувся до учасників колективу Сергій Рижук. Разом із головою обласної ради Йосипом Запаловським він висловив вдячність за довгі роки примножування культури на Житомирщині, прославляння рідного краю своїми творчими злетами.
Облдержадміністрація та обласна рада відзначила кожного музиканта ВІА «Древляни», керівники області вручили їм почесні грамоти та премії. На цьому ж концерті відбулася ще одна визначна подія – вручення чергової нагороди, найвищої відзнаки в нашій області – «Честь і слава Житомирщини». Під гучні оплески зали нагороду отримав народний артист України Юрій Градовський.

Оголошення
live comments feed...