• Головна
  • У справі колишнього сільського голови Швайківки судові засідання лише розпочались
08:20, 18 травня 2012 р.

У справі колишнього сільського голови Швайківки судові засідання лише розпочались

В Бердичеві, вслід за Україною, розпочався судовий розгляд резонансних справ пов’язаний з чиновниками. Лише у вівторок відбулося засідання у справі колишнього сільського голови Швайківки, а вже в середу тривав попередній розгляд колишнього голови Бердичівської районної державної адміністрації та ще кількох фігурантів. За версією слідства колишній високопоставлений місцевий чиновник за виділення земельної ділянки вимагав і отримав хабар у вигляді 60 тис. «вічнозелених» доларів США. На майно усіх обвинувачених сукупно накладено арешт на суму понад 2 млн. грн., у тому числі й на нерухоме майно - земельні ділянки загальною площею 6 га. Вилучено три автомобілі та цінності на суму понад 340 тис. грн.
Обвинуваченому колишньому голові райдержадміністрації обрано запобіжний захід – взяття під варту, що й стало головною інтригою судового розгляду справи. Захист Олега Шевчука намагався звільнити його під підписку про невиїзд або хоча б заставу на суму 200 тисяч гривень. Аргументами адвокатів стало загострення хронічних хвороб у підсудного, завершення досудового слідства та обіцянка ніяким чином не впливати на розгляд корупційної справи їхнім підзахисним. «На нас Європа дивиться, як на дикунів. Чому людина під час суду наприклад, рік повинна сидіти під вартою?» - наголошував захисник Олега Шевчука. Клопотання про пом’якшення запобіжного заходу колишнім районним очільником передали суду районні депутати, вчителі шкіл (с. Семенівка, с. Половецьке, с. Гардишівка, с. Радянське, с. Гальчин та інших), а також трудовий колектив Бердичівської районної державної адміністрації. Попри це, аргументи та клопотання суд взяв до уваги, але не задовольнив.
Наступне засідання призначено на 6 червня 2012 року.
Нагадаємо, наприкінці минулого року Голова Житомирської області Сергій Рижук попереджав Бердичівського голову райдержадміністрації Олега Шевчука про його можливе затримання за хабар. Про це Рижук розповів на своїй прес-конференції, повідомляв «Перший Житомирський інформаційний портал». За його словами, він викликав до себе Шевчука та просив його бути обережним з грошима. «Мені дзвонили і казали, щоб я його попередив, бо готують хабара. Я казав, щоб він навіть зароблених грошей у машині не возив, не приймав людей сам-на-сам. Не послухав», - сказав губернатор. Обласний очільник, Рижук, говорив, що Олег Шевчук його запевняв про те, що хабарі він не бере.

Оголошення
live comments feed...