![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:32, 12 грудня 2016 р.
Житомирський студент здобув бронзу на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту
Студент ІІІ курсу технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю.О.Резнікова, що проходив протягом 10-11 грудня у Львові.
Його результат - 160 підйомів у «поштовху двох гирь вагою 24 кг», а також спортсмен зафіксував 198 підйомів у вправі «ривок однієї гирі 24 кг».
Відзначимо, що Колесник виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.
Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» Чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.
Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...