• Житомирський студент здобув бронзу на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту
12:32, 12 грудня 2016 р.

Студент ІІІ курсу  технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник виборов «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам'яті Ю.О.Резнікова, що проходив протягом 10-11 грудня у Львові.

Його результат - 160 підйомів у «поштовху двох гирь вагою 24 кг», а також спортсмен зафіксував 198 підйомів у вправі «ривок однієї гирі 24 кг».

Відзначимо, що Колесник виконав норматив «Майстра спорту України». У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» Чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Хлопець поступився першим місцем росіянину.

Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та ст. викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.