• Головна
  • У Житомирі відбувся перший регіональний бізнес-форум «Україна — країна підприємців»
Фото
17:18, 13 грудня 2016 р.

У Житомирі відбувся перший регіональний бізнес-форум «Україна — країна підприємців»

Фото
Сьогодні, 13 грудня, у Житомирі відбувся перший регіональний бізнес-форум «Україна — країна підприємців», ініційований Приватбанком та УСПП.  218 підприємців різних сфер діяльності і майбутніх бізнесменів долучились до роботи форуму. 
 
У роботі форуму також взяли участь  міський голова Сергій Сухомлин, заступник голови Житомирської ОДА Ярослав Лагута, які зазначили, що влада готова співпрацювати та створювати сприятливий клімат для підприємців.
 
Головна мета проекту – показати учасникам реальні можливості й перспективи для втілення бізнес-ідей, надихнути на прояв ділової ініціативи та продемонструвати практичні інструменти для створення чи розвитку власної компанії. За попередніми розрахунками, реалізація такої програми дозволить впродовж найближчих 2 років створити понад 1 млн нових робочих місць у малому бізнесі.
 
«Уже зараз дрібне та середнє підприємництво приносить близько 70% податкових надходжень до бюджету, здатне виробляти наукоємні та конкурентоспроможні продукти із високою доданою вартістю. Допоки в інших базових галузях «вирує» криза, держава повинна розглядати розвиток самозайнятості, малого та середнього бізнесу як свою стратегію, адже це нові робочі місця, зростання платоспроможності населення, формування середнього класу. Українське суспільство до цього готове: понад 60% молоді бажало б відкрити власну справу», - зазначив під час відкриття форуму віце-президент УСПП Костянтин Марчук.
 
У Житомирі за програмою Приватбанкк «КУБ» (Країна успішного бізнесу) підприємці малого та середнього бізнесу вже отримали кредити на 17 млн грн. Про це під час регіонального форуму повідомив директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку Павло Макарєєв.
 
За словами  Макареєєва, ідея самого проекту «Україна — країна підприємців» з'явилася після того, як фахівці провели відповідні дослідження. Зокрема, мова йде про сотні тисяч потенційних підприємців, які емігрували з України в Європу. 
«11% від усіх емігрантів в Європу складають наші співвітчизники. Це дуже великий показник», - підкреслив Макарєєв.
Він зазначив, що розвиватися бізнесу, в першу чергу, заважають ситуація в країні та нестача фінансових можливостей у підприємців. Тому банк є свого роду «фінансовим плечем» для всіх бажаючих створювати робочі місця. При цьому Макарєєв закцентував увагу на обов'язковій співпраці з міською та обласною владою. 
Також  директор Житомирського регіонального управління ПриватБанку зазначив, що підключити до програми потрібно й інші банки, щоб зробити її глобальною. Умови кредитування вона передбачає наступні: на 12 місяців видається кредит на 300-500 тисяч гривень під 28% річних. Компенсувати відсотки бізнесмену частково допомагає влада, виплачуючи йому 30 тисяч гривень за кожне робоче місце.
Під час форуму виступили і житомирські  підприємці, які поділились із гостями власними історіями успіху та розповіли на що варто звернути увагу, створюючи власний бізнес. Усі вони в один голос зазначили, що не варто боятись, треба вірити у власні сили і сміливо просити підтримки. 
Аналогічні форуми пройшли в багатьох обласних центрах України.
Підприємці, які відвідали захід у Житомирі, зможуть отримати безкоштовну консультацію та допомогу провідних експертів з питань ведення бізнесу. 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #приватбанк #куб #форум #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині невдовзі з'явиться ще один сучасний, якісно оснащений реабілітаційний центр
Реабілітаційний центр
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...