• Головна
  • У Житомирі діти-сироти, що цьогоріч завершили навчання, отримали грошову допомогу і набори постільної білизни
16:05, 18 травня 2012 р.

У Житомирі діти-сироти, що цьогоріч завершили навчання, отримали грошову допомогу і набори постільної білизни

Побажання успішної дороги у доросле життя пролунали на традиційній щорічній зустрічі з дітьми-сиротами випускниками шкіл Житомира. Цьогоріч 37 дітей-сиріт завершили навчання у школах.

Серед них 16 11-класників, решта – випускники 9 класів, які збираються продовжувати навчання у коледжах та технікумах. З вітаннями і напутнім словом до них звернувся мер Житомира Володимир Дебой:

"Ви пройшли перший відповідальний рубіж – школу. Зараз іде наступний крок. І це крок в доросле самостійне життя. Бажаю вам здоров'я, щастя і кохання. Щоб ви сформували власні гарні сім'ї і були щасливі"

"Ця зустріч – ще одна можливість зустрітися і поспілкуватися з усіма нашими дітьми", – каже начальник служби у справах дітей міськради надія Косяк:

"Діти отримають невеликі пам’ятні подарунки. Це і невелика грошова допомога від управління освіти і цього року – набори постільної білизни. Адже майбутнім студентам вони не будуть зайвими. І хочеться просто знати, що у них все складеться гарно у житті. А вони знають, що мають право до нас приходити і звертатися за допомогою і надалі"

А поза офіціозом і врученням дарунків на дітей та їх опікунів чекала цікава концертна програма, організована працівниками міського палацу культури.

Оголошення
live comments feed...