• Головна
  • На Житомирщині перевірять пасажирський транспорт
12:05, 19 травня 2012 р.

На Житомирщині перевірять пасажирський транспорт

З 14 травня по 5 червня в Україні проводиться комплекс профілактичних заходів на пасажирському автомобільному транспорті «Автобус-2012». Метою їх проведення заходів є, перш за все, попередження аварійності на пасажирському транспорті, забезпечення безпеки перевезень пасажирів автобусами, особливо під час транспортування організованих груп дітей до місць відпочинку.
У ході спеціальних заходів будуть проведені перевірки підприємств і суб'єктів господарювання, що мають ліцензії на перевезення пасажирів щодо виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт. Особлива увага приділятиметься питанням діяльності фахівця з безпеки дорожнього руху, зберігання транспортних засобів за місцем стоянки, організації передрейсового контролю технічного стану автобусів та проведення щозмінного медичного огляду водіїв.
Здійснюватиметься посилений контроль та аналіз порушень Правил дорожнього руху здійснених водіями автобусів, у тому числі перевищення обмежень швидкості руху автобусів, перевезення пасажирів понад встановлену кількість, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг біля автовокзалів, порушень правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, керування водієм автобусом без ліцензійної картки, перевезення пасажирів на маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, відхилення від визначеного маршруту руху, зберігання автобусів поза встановленими місцями стоянки.
Управління ДАІ Житомирщини нагадує: у літній період традиційно збільшується об’єм пасажироперевезень. Тож будьте уважні під час вибору транспортного засобу для поїздки в місця літнього відпочинку. Не погоджуйтесь на пропозиції осіб, які не мають ліцензії та необхідних професійних навичок для надання послуг з перевезення автомобільним транспортом, адже переважна більшість дорожньо-транспортних пригод з тяжкими наслідками за участю автобусів стається через ігнорування нелегальними перевізниками Правил дорожнього руху.

Оголошення
live comments feed...