![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
16:36, 15 грудня 2016 р.
Рятувальники розповіли, коли з'являться пункти обігріву на Житомирщині
15 грудня відбулося засідання оперативного штабу обласної комісії з питань ТЕБ та НС з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій у період ускладнення погодних умов.
У роботі штабу взяли участь представники ДСНС України в області, департаментів містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства; праці та соціального захисту населення; управління охорони здоров'я облдержадміністрації, інших відповідальних служб.
Йшлося про те, що за прогнозом українського гідрометцентру на всій території України з 16 по 24 грудня очікується пониження температури повітря. У випадку погіршення ситуації, пов'язаної з ускладненням погодних умов, миттєво вживати заходів для її стабілізації.
Наголошено, що у разі необхідності, буде організовано розгортання стаціонарних пунктів обігріву для надання допомоги людям у період значного пониження температури повітря; відновлено роботу закладів із надання нічного та тимчасового притулку бездомних громадян; організовано відвідування громадян похилого віку, осіб із інвалідністю, особливо у сільській місцевості для вжиття заходів із запобігання переохолодження вдома.
Також на засіданні зазначалося, що на сьогодні підрозділами Управління ДСНС України в області організований постійний моніторинг погодних умов на території області, забезпечено готовність чергових підрозділів, пожежної, інженерної та іншої аварійно-рятувальної техніки Управління до реагування на надзвичайні ситуації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...