![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
09:06, 16 грудня 2016 р.
На Житомирщині зловмисник погрожував лісовій охороні зброєю
14 грудня державна лісова охорона Житомирського лісгоспу в ході патрулювання лісових масивів та мисливських угідь на території Богунського лісництва помітила двох невідомих осіб зі зброєю, які, ймовірно, проводили незаконне полювання.
Про це інформує прес-служба Житомирського ОУЛМГ.
Лісовою охороною прийняла рішення вжити всіх необхідних заходів для припинення незаконного полювання, але коли лісівники наблизилися до порушників, один з них почав погрожувати мисливською рушницею, яку мав при собі та здійснив постріл у бік працівника лісової охорони.
Далі була справжня погоня. Працівники лісової охорони, незважаючи на вчинені погрози, продовжили переслідувати правопорушників. Врешті охоронці все ж затримали громадянина, який і здійснював незаконне полювання та погрожував зброєю.
На місце події було викликано працівників поліції, які вилучили мисливську зброю, а працівниками лісової охорони складено відповідний адміністративний протокол.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:13, 21 липня
17:03, 19 липня
16:17, 22 липня
6
live comments feed...