• Головна
  • На Житомирщині перебуватиме всесвітньовідомий Польський супермарафонець Анджей Урбаник
12:18, 21 травня 2012 р.

На Житомирщині перебуватиме всесвітньовідомий Польський супермарафонець Анджей Урбаник

З 24 по 28 травня на Житомирщині, а саме  в Малинському, Коростенському, Лугинському, Олевському районах перебуватиме всесвітньовідомий Польський супермарафонець Анджей Урбаник, де він зустрінеться зі спортсменами, громадськістю, ЗМІ міст та районів.  Спортсмен  відомий завдяки участі у міжнародних марафонських пробігах дорогами Європи, Африки, Азії, Латинської Америки, почесний громадянин республіки Польща,  занесений до книги рекордів Гінеса.
23 травня Анджей Урбаник стартує в столиці України м. Київ – фінішує 7 червня у Варшаві.  За 2 тижні спортсмен подолає  960 км, більшість з який пролягає територією України.
Головна  мета заходу – промоція фінальної частини Чемпіонату  Європи з футболу «Євро-2012», акцентування спільної Польсько-Української організації Чемпіонату, популяризація здорового способу життя.
Обласний етап ультра-марафонського пробігу відбувається за підтримки Генерального консульства республіки Польща, головного управління у справах сім, молоді та спорту облдержадміністрації, Житомирського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Оголошення
live comments feed...