• Головна
  • В Овручі дбають про зручність для інвалідів
14:10, 21 травня 2012 р.

В Овручі дбають про зручність для інвалідів

До такого висновку дійшли члени моніторингової групи Житомирської обласної  громадської організації людей з інвалідністю (ЖОГОЛІ) «Молодь. Жінка. Сім’я.», які побували днями в райцентрі. Моніторинг в Овручі вони  провели разом  з представниками Овручскої РДА:Бібко Анатолієм Васильовичем (голова Комітету Доступності ОРДА, заступник голови ОРДА),.Халімончук Тетяною Василівною – (заступник начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації),
Рудницьким Іваном Анатолійовичем – (головний державний інспектор Коростенського відділу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю),
Бехом Олександром Федоровичем ( начальник залізничної станції Овруч.)
-Нами був проведений моніторинг 12 об’єктів: БК, РДА, міської ради, поліклініки, територіального центру, аптек, магазинів, автовокзалу, залізничного вокзал,- говорить голова ЖОГОЛІ «Молодь. Жінка. Сім’я.» Неля Ковалюк,-найбільше, що нас приємно вразило- це присутність пониження бордюрів в центрі міста, краще, гірше, але воно є. Хоча з місцевою владою тут і не працюють представники громадських організацій інвалідів міста. На залізничному вокзалі ми були здивовані щойно побудованим доступним спеціалізованим туалетом для інвалідів – візочників, це прогрес для нашої області. Для нас цікавим було відвідання новозбудованого торгівельного центру, а саме наявність різновидної плитки: комбінація гладкої та шереховатової  поверхні на пандусі і сходах магазину, це ми побачили в області вперше.
За нашими спостереженнями робота велась не перший рік, а планово виконувалась роками, а не в ніч перед нашим приїздом. Важливо те, що керівники сприймали наше навчання і нотували всі наші зауваження з конструктивом. Заступник голови Овручської РДА Бібко А.В. уважно оглянув автомобіль з підйомником на якому приїхали члени нашої громадської організації. Він сказав, що раніше не уявляв як має виглядати автомобіль з підйомником, про придбання якого вже йшлося на засіданнях РДА..
По кожному з об’єктів моніторингу комісією було надано практичні рекомендації щодо усунення помилок відповідно до ДБН.(державних будівельних норм)

Оголошення
live comments feed...