• Головна
  • У Житомирському районі відкрито Центр обслуговування платників податків
14:35, 21 травня 2012 р.

У Житомирському районі відкрито Центр обслуговування платників податків

Відкриття центру обслуговування платників податків - це вагома подія не лише для податкової інспекції, але і в цілому для податкової служби області. Так, нещодавно в Державній податковій інспекції у Житомирському районі Житомирської області Державної податкової служби відбулось урочисте відкриття Центру обслуговування платників податків.  
У заході взяли участь начальник ДПІ у Житомирському районі Житомирської області ДПС Святослав Олександрович Максимчук, головний державний податковий інспектор із забезпечення доступу до публічної інформації та розгляду звернень громадян ДПІ у Житомирському районі Данилишина Наталя Олександрівна, платники податків, працівники податкової, журналісти районних засобів масової інформації.
Виступаючи перед присутніми, начальник ДПІ у Житомирському районі  Святослав Олександрович наголосив, що нині пріоритетом в роботі податкової служби є формування нової податкової культури, індивідуальний підхід до кожного платника, створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування. Саме тому метою створення центру є надання комплексу послуг платникам податків з отримання довідок, дозвільних документів, податкових консультацій, удосконалення процесу приймання звітності від суб'єктів господарювання, швидкого доступу платника до інформації.
Податкова служба має докорінно змінити ставлення суспільства до неї: перетворити її з фіскального органу на сервісну службу. Основним завданням створеного Центру є забезпечення партнерських  взаємовідносин податкової служби та платників податків.
Якщо  податкова служба буде і надалі створювати всі умови для платника податків, то він у свою чергу повинен добросовісно та чесно сплачувати податки. Тоді принцип держава і бізнес партнери буде втілюватися у життя не на словах, а на ділі.

Сектор взаємодії із ЗМІ та громадськістю
ДПІ у Житомирському районі

Оголошення
live comments feed...