• Головна
  • В Новоград-Волинській податковій інспекції проведено підсумки конкурсу дитячої творчості “ПОДАТКИ - ОЧИМА ДІТЕЙ 2012”
15:40, 21 травня 2012 р.

В Новоград-Волинській податковій інспекції проведено підсумки конкурсу дитячої творчості “ПОДАТКИ - ОЧИМА ДІТЕЙ 2012”

Складовою цивілізованої розвинутої держави є рівень добровільної сплати податків. Кожна країна має свої методи її досягнення, але спільним є те, що усвідомлення обов’язку сплачувати податки виховується у громадян змалку.
З метою виховання підростаючого покоління та формування у дітей та юнацтва податкової культури проведено конкурс дитячої творчості “Податки – очима дітей 2012”. Роботи дітей настільки майстерні, а сюжети настільки глибокі і незвичайні, що залишається лише дивуватись настільки діти вміють тонко відчувати реалії. І це при тому, що тема достатньо складна: за допомогою пензля і фарби передати свою уяву того, яким чином наповнюється державна скарбниця. Своїми малюнками діти дають відповіді на досить складне питання – що треба робити для того , щоб жити в цивілізованій державі, сплачуючи податки. До участі у конкурсі запрошувались юні дарування віком від 9 до 15 років.
Щороку членам журі дедалі складніше оцінювати роботи учасників конкурсу. Адже, у підсумковому етапі конкурсу беруть участь кращі з кращих.
У конкурсі 2012 року взяли участь понад 54 робіт дітей. Така кількість учасників говорить сама за себе. А для нас – це показник того, що податкова служба рухається у правильному напрямі. Лише формуючи у дітей правильне розуміння поняття „податків” та необхідності їх вчасної сплати, ми забезпечуємо сумлінну сплату податків у майбутньому  Сподіваємось, що роботи юних художників сприятимуть вихованню податкової культури не тільки у підростаючого покоління, а й у всіх, хто ознайомився з їх роботами.    

Оголошення
live comments feed...