• Головна
  • Боротьба з корупцією – пріоритетна вимога часу
16:25, 21 травня 2012 р.

Боротьба з корупцією – пріоритетна вимога часу

До складу Управління внутрішньої безпеки ДПС України входять безпосередньо підпорядковані йому відділи внутрішньої безпеки при ДПС в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Одним з таких підрозділів є відділ внутрішньої безпеки при ДПС у Житомирській області УВБ ДПС України.
Законом України від 7 квітня 2011 року № 3206-VI „Про засади запобігання і протидії корупції” відділ внутрішньої безпеки визначено як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції.   
Основними завданнями відділу внутрішньої безпеки є:
- забезпечення безпеки діяльності податкових органів Житомирської області і її працівників;
- здійснення захисту працівників від протиправних посягань, пов’язаних із виконанням ними службових обов’язків;
- здійснення заходів щодо запобігання корупції і контроль за їх здійсненням в апараті ДПС в Житомирській області, органів ДПС, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери її управління.
Також, одним з основних завдань відділу є спрацювати на випередження, намагаючись не допустити скоєння злочину працівником, допомогти вчасно зупинитися, не переступивши межу дозволеного. Усвідомлення неминучості покарання стримує від вчинення правопорушень, дає можливість схаменутись.
Якщо у вас є інформація про факти зловживань, корупції з боку працівників податкових органів звертайтесь на “телефон довіри” відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Житомирській області (0412) 418-003 та єдиний телефонний номер 0-800-501-007.Оголошення
live comments feed...