• Головна
  • В Житомирі відзначили всесвітній День пам'яті людей, які померли від СНІДу (ФОТО)
18:01, 21 травня 2012 р.

В Житомирі відзначили всесвітній День пам'яті людей, які померли від СНІДу (ФОТО)

В Житомирі сьогодні, в понеділок 21 травня, відзначили День пам'яті людей, які померли від СНІДу. Перед міськрадою молоді люди, волонтери у футболках із червоною стрічкою, роздавали листівки та спілкувались з житомирянами.

Червона стрічка символізує пам'ять про людей, життя яких забрала епідемія. Жителі Житомира охоче підходили до волонтерів.

- Я є регіональним представником Всеукраїнської організацію людей, які живуть зі СНІДом. Ми проводимо цю акцію спільно із центром сім'ї, дітей та молоді Житомирської міської ради. Сьогоднішня акція присвячена всесвітньому дню людей, які померли від СНІДу. Ми сьогодні роздаємо листівки з інформацією про те, що якщо сьогодні в Україні буде на всі 100% покрите лікування ВІЛ - позитивних людей, то епідемія буде значно знижена. Наша організація займається тим, щоб забезпечити доступ до лікування людей, які хворі на СНІД, щоб поліпшити життя таких людей. Наша акція спрямована на те, щоб привернути увагу житомирян до проблеми. Влада повинна якось діяти, виділяти гроші на боротьбу зі СНІДом, щоб всі люди мали доступ до цього лікування, - прокоментував Смик Геннадій Сергійович.

Оголошення
live comments feed...