• Головна
  • Чемпіонат Житомирського району з футболу 2012
09:36, 22 травня 2012 р.

Чемпіонат Житомирського району з футболу 2012

20 травня усі матчі 3 туру розпочинались з хвилини мовчання в знак відзначення Дня Пам’яті жертв політичних репресій.
Якщо матчі другого туру проходили під акомпанемент дощу то цієї неділі палюче сонце не шкодувало ні гравців, ні арбітрів, ні вболівальників. Проте, спека не завадила цікавим, безкомпромісним іграм, особливо у Вищій лізі. Відзначимо перші втрачені очки «бронзовим» призером 2011 року командою Василівки. Вдруге поспіль зазнала поразки Глибочиця, ніяк не можуть здобути очки команди Кам’янки та Тетерівки. З кожним туром інтрига закручується все більше. Нагадаю, що після першого етапу чемпіонату (11 турів) перша шістка команд продовжить змагання в одне коло за визначення призерів, а друга шістка визначатиме команди, які покинуть Вищу лігу. Тому боротьба з кожним туром стає все захопливішою.
Результати матчів у Вищій лізі:
«РОДОС» (Вереси) – ГЛИБОЧИЦЯ  1:0 (1:0)
«ІНТЕРСТИЛЬ» (Тетерівка) – «Танкіст» (Новогуйвинське)  1:4 (1:2)
«АТЛЕТ» (Гуйва) – «КОЛОС» (Ліщин/Лука)  2:0 (1:0)
«МЕТЕОР» (Василівка)  – САДКИ  0:0
КОДНЯ – ТРОЯНІВ  0:1 (0:1)
ІВАНІВКА – КАМ’ЯНКА  4:0 (2:0)

У Першій лізі є також своя інтрига – хто за підсумками сезону здобуде право грати у «вишці». Після трьох турів без поразок ідуть головні претенденти на підвищення у класі – це Левків, Висока Піч, Слобода-Селець. Не відпускають далеко лідерів Піски та Станишівка. Нагадаю, що «Танкіст-2» бере участь в першості «поза конкурсом», тобто не має права на вихід до Вищої ліги, однак також іде без поразок. Перші перемоги в сезоні здобули Сінгури та Оліївка, таким чином лише 3 команди ще не знають смаку перемоги.
Результати матчів у Першій лізі:
БЕРЕЗІВКА – СТАНИШІВКА  1:6 (0:3)
ВЕРЕСИ - «ТАНКІСТ-2» (Новогуйвинське)  0:5 (0:2)
СІНГУРИ – ДЕНИШІ  2:0 (2:0)
«РЕГІОНИ» (Слобода-Селець) – «НІБУЛОН» (Тютюнники)  2:1 (1:1)
ДОВЖИК – «ЕКСПРЕС» (Висока Піч)  2:9 (1:3)
«СОКІЛ» (Вертокиївка) – «СТАНДАРТ» (Піски)  2:2 (1:1)
«ПРОМІНЬ» (Левків) – ІВАНІВКА-2  5:1 (2:1)
«ЗОРЯ» (Оліївка) – КЛІТЧИН  5:0 (3:0)
Четвертий тур відбудеться на стадіонах у Іванівці, Кам’янці, Кодні, Троянові, Пісках та Ліщині. До речі, в Іванівці відкривається новий стадіон, тож ми запрошуємо шанувальників футболу на таку приємну подію. Урочисте відкриття відбудеться 27 травня о 8 год 30 хв, а далі дві цікаві, принципові гри: Іванівка – Садки та Інтерстиль – Глибочиця.
Нагадаю, що більш детальну інформацію про хід чемпіонату можна отримати на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua

Руслан Травневий

Оголошення
live comments feed...