• Головна
  • В Житомирі відбулося підбиття підсумків чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту
12:46, 22 травня 2012 р.

У спорткомплексі 1-ї самостійної державної пожежної частини (СДПЧ-1) м. Житомира відбулося підбиття підсумків чемпіонату області з пожежно-прикладного спорту, присвяченого пам’яті Володимира Герговського. Протягом трьох днів тривали змагання серед сорока двох команд професійних пожежних частин (ППЧ), а також між дитячими (юнацькими) командами.
За підсумкам першого дня змагань, перемогу здобула команда юнаків із м. Житомира, друге місце посіла команда Житомирського району, а третє – м. Бердичева.
Учасниками другого дня чемпіонату стали команди воєнізованих пожежних частин (ПЧ). Переможцем змагань у подоланні 100-метрової дистанції став Р. П. Пастушенко (СДПЧ-1), друге місце зайняв В. Ю. Лавриненко (СДПЧ-13 Малин), а третє посів В. М. Громнадський (СДПЧ-1). За видом змагань «Підйом по штурмовій драбині» перше місце здобув О. В. Камінчук (ТУ МНС), друге – О. А. Фелонюк (СДПЧ-9 Бердичів), третє – А. В. Галанзоський (СДПЧ-2). У підйомі по висувній драбині першість вибороли учасники команди ТУ МНС О. А. Носок та В. О. Камінчук, друге місце розділили між собою В. Ю. Лавриненко та В. М. Пушкарьов (СДПЧ-13 Малин), а третє – М. Ю. Новіцький та О. А. Фелонюк (СДПЧ-9 Бердичів). Призерами пожежної естафети 4*100 м стали команди ТУ МНС (І місце), СДПЧ-9 м. Бердичів (ІІ місце), СДПЧ-2 Житомир (ІІІ місце). За результатами бойового розгортання, перемогла команда ТУ МНС, другого місця удостоїлася СДПЧ-16 м. Радомишль, а третього – СДПЧ-19 м. Чуднів. Переможцем командних змагань стала команда ТУ МНС, а друге місце посіла команда СДПЧ-13 м. Малин, на третьому місці – СДПЧ-9 м. Бердичів. Найстарший учасник змагань – М. С. Стецюк (СДПЧ-15 м. Баранівка).
В останній день чемпіонату у змаганнях зійшлися команди професійних ПЧ, кращими з яких у загальному підсумку стали команди ППЧ-56 Бердичів (І місце), ППЧ-19 Чоповичі (ІІ місце) та ППЧ-32 Іршанськ (ІІІ місце). Ці ж команди є призерами у пожежній естафеті 4*100 м: І місце – ППЧ-56 Бердичів, ІІ місце – ППЧ-32 Іршанськ, ІІІ місце – ППЧ-19 Чоповичі. У бойовому розгортанні до трійки кращих увійшли команди ППЧ-35 Іванопіль, ППЧ-56 Бердичів, ППЧ-49 Коростень. В особистих змаганнях у подоланні 100-метрової дистанції переможцем визнано А. О. Пономаренка (ППЧ-49 Коростень), а О. Ф. Сліпцов (ППЧ-56 Бердичів) і О. С. Мирутенко посіли, відповідно, друге та третє місця. У підйомі по висувній драбині призові місця розподілили між собою О. В. Бабарика та С. М. Іванчук (ППЧ-19 Чоповичі), котрі разом посіли перше місце, друге місце вибороли О. Ф. Сліпцов та Б. І. Кухар (ППЧ-56 Бердичів), а третє місце зайняли М. О. Князев та В. М. Білошицький, представники команди ППЧ-49 Коростень. Найстаршим учасником змагань серед цього дня був В. І. Струтовський (ППЧ-56 м. Бердичів).
Переможців триденних змагань нагороджували Борис Андрійович Чумак, голова благодійного Фонду «Пожежні Чорнобиля», та Володимир Васильович Бачинський, полковник служби цивільного захисту, перший заступник начальника територіального управління МНС України в Житомирській області. Кращі спортсмени-пожежники отримали дипломи, медалі, кубки та цінні призи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію