12:08, 22 грудня 2016 р.
У Житомирі відбудеться благодійний марафон «Різдвяна мрія» в підтримку Володі Каблова
23 грудня 2016 року в студії Житомирського телецентру відбудеться благодійний марафон «Різдвяна мрія» в підтримку Володимира Каблова (дитина потрапила під колеса тролейбусу і потребує 12 операцій).
Організатори телемарафону: Житомирська філія НТКУ та дитяча громадська організація «Все робимо самі».
Мета телемарафону: зібрати кошти для придбання необіхних ліків Володимиру Каблову.
У програмі: виступ артистів, пряма мова з громадськими діячами, представниками сектору бізнесу, влади.
Кошти можна приносити безпосередньо на телемарафон, або перераховувати на рахунок дитячої організації з позначкою для лікування Володимира Каблова.
Ласкаво запрошуємо Вас, стати учасником благодійного телемарафону.
Нагадаємо, що у Житомирі триває благодійна акція "Янгол з великим серцем", кошти від якої підуть на лікування Володі Каблова.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Житомирщина: Відбулось перше засідання робочої групи, яка вивчає питання передачі в комунальну власність музею Лесі Українки
МУЗЕЙ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
16:30
Вчора
«Перетвори свою лють на зброю!»: на Житомирщині розпочато широку рекрутингову кампанію у «Гвардію наступу»
Гвардія наступу.
15:00
Вчора
Символи самоідентифікації. Традиції і майбутнє: Виставка ручного килимарства у Житомирі, — ФОТО
КИЛИМАРСТВО
13:30
Вчора
Оголошення
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
11:12, 27 січня
live comments feed...