• Головна
  • Депутати Житомирської облради підтримали програми у сфері охорони здоров’я та культурної спадщини
14:20, 22 грудня 2016 р.

Депутати Житомирської облради підтримали програми у сфері охорони здоров’я та культурної спадщини

На розгляд депутатів обласної ради було винесено більше сотні питань порядку денного. Серед них – про обласну цільову програму розвитку високоспеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню на 2016-2020 роки та обласну програму охорони та збереження культурної спадщини на 2017 – 2018 роки.

 Детально розглянувши кожну з програм під час профільних комісій, депутати без обговорень підтримали рішення про їх затвердження.

 Розробником обласної цільової програми розвитку високоспеціалізованої медичної допомоги дорослому населенню на 2016-2020 роки є управління охорони здоров’я Житомирської ОДА. Програма фінансуватиметься з державного, обласного, медичної субвенції та інших надходжень. Для її реалізації у 2017 році планується використати 210 млн 635тис. 392 грн у межах фінансових можливостей, видатки з обласного бюджету складатимуть 97 млн 952 тис. 500 грн.

 Основними завданнями Програми є:

 – забезпечення вільного доступу жителів області до якісної, ефективної спеціалізованої і високоспеціалізованої медичної допомоги;

 – модернізація матеріально-технічної бази провідного обласного багатопрофільного лікувально-профілактичного закладу, що забезпечує надання третинного рівня медичної допомоги дорослим жителям області на рівні сучасних вимог;

 – своєчасне та якісне  надання невідкладної високоспеціалізованої медичної допомоги жителям області;

 – надання високоспеціалізованої та високовартісної медичної допомоги в обласній клінічній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського жителям області в кількості до 1000 осіб на рік;

 – покращення співпраці лікувально-профілактичних закладів області, що забезпечують первинний, вторинний і третинний рівень надання медичної допомоги;

 – забезпечення проведення реформи третинного рівня надання медичної допомоги в умовах реформування органів місцевого самоврядування.

 – створення реєстру пацієнтів лікувально-профілактичних закладів із числа жителів області, які страждають на найбільш поширені соціально значущі хронічні неепідемічні захворювання.

 Управлінням культури облдержадміністрації розроблено обласну програму охорони та збереження культурної спадщини на 2017 – 2018 роки. Метою є реалізація державної політики у сфері охорони культурної спадщини в регіоні щодо забезпечення збереження, використання та популяризації об’єктів культурної спадщини.

 З обласного бюджету на реалізацію програми у 2017 році виділено 1 млн 350 тис. грн. Серед заходів, що плануються:

 – виготовлення обліково-охоронної документації та внесення об’єктів у Державний  реєстр нерухомих пам’яток України;

 – виконання першочергових ремонтно-реставраційних робіт найбільш цінних пам’яток.

 Нагадаємо, що під час восьмої сесії сьомого скликання обласної ради депутати прийняли основний фінансовий документ – бюджет області на 2017 рік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #облрада #рішення
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...