![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
15:20, 22 грудня 2016 р.
МФК "Житомир" на зборах зіграє товариські матчі з ФК "Гірник" та ФК "Львів"
Попри зимові морози та передноворічні настрої гравці МФК Житомир продовжуються готуватися до ІІ кола аматорського чемпіонату та дебюту в ІІ лізі України наступного року. Наразі команда проходить двотижневі навчально-тренувальні збори на базі імені Мирона Маркевича у Винниках, що на Львівщині. Там є всі умови, щоб футболісти могли займатися, не зважаючи на погодні умови.
Про це повідомляє прес-служба МФК Житомир.
А в четвер, 22 грудня, у Винниках МФК Житомир проведе товариський матч із ФК "Гірник" з Соснівки. Команда є чинним володарем аматорського кубку України і одним із лідерів групи 1 аматорського чемпіонату України. До речі, "Гірник" також планує заявитися в ІІ лігу ПФЛ і буде проходити атестація разом із житомирянами.
Нагадаймо, що навесні цього року МФК "Житомир" двічі зустрічався з гірниками в рамках дебютного сезону в аматорах. Тоді домашній поєдинок наші футболісти завершили внічию, а на виїзді виграли з рахунком 1:0.
Ще один товариський поєдинок заплановано на суботу, 24 грудня. Тоді МФК Житомир зустрінеться із іншим учасником групи 1 аматорів ФК "Львів".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
11:26, 23 липня
10:37, 19 липня
17:47, 13 липня
4
live comments feed...