• Головна
  • У Житомирі триває Тиждень знань дітьми основних правил безпеки життєдіяльності
11:11, 23 травня 2012 р.

У Житомирі триває Тиждень знань дітьми основних правил безпеки життєдіяльності

Двічі на рік у навчально-виховних закладах області зусиллями педагогічних колективів та працівників підрозділів МНС проводиться Тиждень знань дітьми основних правил безпеки життєдіяльності. Цей захід проходить як підсумкові заняття із перевірки рівня отриманих учнями упродовж року знань та навиків, а також у якості підготовки захисту кожного навчального закладу від надзвичайних ситуацій. У ході Тижня проводяться відкриті уроки, конкурси, вікторини, профілактичного спрямування. Школярі пишуть диктанти та готують малюнки з тематики запобігання травматизму і загибелі дітей внаслідок пожеж, дорожньо-транспортних пригод, на водоймах, попередження отруєнь, вибухонебезпечними предметами і речовинами тощо. Також діти відвідують з екскурсіями пожежні частини та виставку-музей цивільного захисту населення.
Цими днями, під час проведення відкритих уроків, рятувальники МНС продемонстрували школярам навчальні фільми з правил безпечної поведінки, провели навчання по евакуації дітей зі шкіл, а також ознайомили їх із можливостями рятувальної техніки. Підростаюче покоління вразило своїми знаннями щодо дій під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій на конкурсах і вікторинах. А наприкінці заходів перед присутніми обов’язково виступали команди дружин юних пожежних з програмою «Сірників до рук не брати, бо згоріти може хата!».
Подібні заходи проводяться в усіх без винятку навчально-виховних закладах області. «Тижні безпеки життєдіяльності» – це один із комплексних заходів, що здійснюються підрозділами МНС спільно з органами влади задля навчання підростаючого покоління основам безпечної поведінки. Упродовж року дітлахи Житомирщини беруть активну участь у Місячниках знань дітьми правил безпеки життєдіяльності, фестивалях Дружин юних пожежних, громадських акціях «Хай буде безпечно у кожній оселі» та «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» тощо.

Оголошення
live comments feed...