• Головна
  • Азаров занепокоївся дітками Житомирщини
13:55, 23 травня 2012 р.

Азаров занепокоївся дітками Житомирщини

Незважаючи на складну економічну ситуацію, Уряд збільшив  можливості оздоровлення у літній період - до 2 мільйонів 700 тисяч  дітей шкільного віку. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів.

Проце сайту Житомира повідомили у прес-службі Кабміну.

«Поточного року планується забезпечити оздоровленням та відпочинком  2  мільйони 700 тисяч  дітей шкільного віку. Зважте, що в таких складних економічних умовах, в яких сьогодні існує Україна, ми не скорочуємо, а збільшуємо кількість дітей, яким гарантовано оздоровлення», - наголосив Микола Азаров.

У той же час, як зауважив Глава Уряду, непокоїть той факт, що в АР Крим, Житомирській, Запорізькій, Сумській, Харківській та Херсонській областях зменшено плани оздоровлення дітей у порівнянні з фактичними показниками 2011 року. «У чому справа? Якщо регіонам потрібна допомога – чому по неї не зверталися? Давайте сьогодні розберемося у цьому і зробимо висновки», - сказав Микола Азаров.

Водночас  Прем’єр-міністр повідомив, що Уряд сьогодні ставить собі за мету вивести сферу відпочинку і оздоровлення дітей на сучасний рівень: за матеріально-технічним оснащенням закладів, кваліфікацією працівників, якістю медичних та оздоровчих послуг, комфортом побутових умов.

Оголошення
live comments feed...