• Головна
  • Відбулась церемонія нагородження переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії
12:02, 27 грудня 2016 р.

Відбулась церемонія нагородження переможців Житомирської обласної краєзнавчої премії

В прес-центрі обласної ради 26 грудня голова обласної ради Володимир Ширма нагородив переможців обласної краєзнавчої премії. Цього року на конкурс було подано 14 авторських робіт, які змагались у двох категоріях.

Перша категорія – це досвідчені краєзнавці, музейні установи та працівники, а друга категорія -  учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів.

За рішенням комісії у І категорії першу премію присуджено Сергію Стельниковичу – доктору історичних наук, доценту кафедри історії України Житомирського державного університету ім. І.Франка за роботи «Український національний рух опору Тараса Бульби-Боровця: історичний нарис» та «Житомирсько-Вінницький регіон в умовах нацистської окупації (1941-1944 рр.)».

Другу премію присуджено Геннадію Цвіку – вчителю історії та правознавства Радомишльської гімназії, члену Житомирської обласної організації Національної спілки краєзнавців України за роботу «Історія Радомишля». Третю премію отримала Олені Тунік за роботу «Старосільці та навколишні землі».

У ІІ категорії першу премію присуджено Дмитру Гюбнеру– студенту відділення «Агрохімія» Житомирського агротехнічного коледжу за роботу «Крошенський садово-бджільничий технікум: невідомі сторінки історії.

Одноголосно членами комісії вирішено другу та третю премію у ІІ категорії не присуджувати.

Всі переможці конкурсу отримали звання «Лауреат Житомирської обласної краєзнавчої премії» та грошову премію.

Переможці конкурсу подякували організаторам та засновникам премії за увагу до їхньої праці та звернулись з проханням до голови ради та всього депутатського корпусу дати можливість проекту «Книга Пам’яті України. Обпалені війною. Житомирська область» закінчити свою роботу.

Премія була заснована обласною радою у 2012 році з метою відзначення жителів області за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини.

Відповідно до Положення про премію, її присуджують щороку на конкурсній основі громадянам області, зокрема, учням загальноосвітніх шкіл і студентам вищих навчальних закладів за кращі науково-дослідницькі, науково популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини, а також музейним установам, працівникам музейних установ за особистий внесок у розвиток музейної справи.

 Переможці визначаються за результатами голосування рішенням конкурсної комісії роботі, яка набрала більше половини голосів членів комісії , а премія виплачується за рахунок коштів обласного бюджету.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #краєзнавці #премія #СергійСтельникович
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...