• Головна
  • Лідера житомирського УНА УНСО побили в СІЗО?
15:30, 23 травня 2012 р.

Лідера житомирського УНА УНСО побили в СІЗО?

Представники житомирської організації УНА УНСО стверджують, що лідера житомирської організації Ярослава Лагнюка після затримання били 6 годин, аби отримати потрібні їм свідчення.

- Ярослава Лагнюка після затримання били 6 годин. Перед цим в Ярослава була складна операція, в нього хворе серце, він знаходиться в дуже поганому стані, перебувати в СІЗО йому не можна. Його побили на стільки, що навіть працівники СІЗО не хотіли його приймати, але побої зняли. Спочатку термін перебування Ярослава в СІЗО подовжили на 10 днів, а нещодавно вже на 15. Окрім Ярослава в СІЗО знаходяться Дмитро Павельєв, Микола Єрьоменко і Богдан Мельник. Їм інкрімінують статтю 187 ККУ (“Розбій”). Ярославові підкинули 15 лотерейних квитків, розповіла виконуюча обовязки УНА - УНСО в місті Житомирі Марічка Вітковська.

Нагадаємо, лідер Житомирської обласної організації УНА-УНСО Ярослав Лагнюк затриманий міліцією як один з учасників розгрому грального закладу в Києві. Йому інкримінують розбій.

16 травня о 20.00 біля станції метро "Святошин" представники організацій УНА-УНСО та "Патріот України" розгромили підпільний гральний заклад. Міліція затримала трьох осіб. Однак, відповідно до офіційної інформації, поширеної Святошинський райуправлінням МВС, невідомі пограбували пункт продажу лотерей.

Оголошення
live comments feed...