16:00, 23 травня 2012 р.

Допоможіть знайти дітей!

Вінницьким РВ УМВС України у Вінницькій області розшукуються безвісти зниклі неповнолітні Малай Давид Олегович, 05.08.2000 р.н., та Малай Тамара Олегівна, 13.05.2004 р.н., які проживають в селі Бохоники Вінницького району Вінницької області. 17 квітня 2012 року близько 17.00 год. діти пішли з дому та до теперішнього часу не повернулися.

Їхні прикмети:
Хлопчик: на вигляд 12 років, зріст 150 см., середньої тілобудови, обличчя овальне, волосся пряме русявого кольору, вуха прилеглі, очі голубі, брови дугоподібні, тонкі, ніс прямий, губи тонкі.
Був одягнений: сіра куртка з капюшоном з чорними та помаранчевими вставками, спортивна шапка чорного кольору, класичний чорний костюм, сорочка світло-зеленого кольору, чорні шкіряні черевики.

Дівчинка: на вигляд 8 років, зріст 120 см., середньої тілобудови, обличчя овальне, волосся пряме світлого кольору, вуха прилеглі, очі сірі, брови дугоподібні, тонкі, ніс прямий, губи тонкі.
Була одягнена: матерчата куртка червоного кольору, в’язана шапка бузкового кольору, рожевий гольф, джинсовий сарафан, колготи темно-синього кольору з квітками, туфлі чорного кольору.

Зниклі можуть бути разом із батьками, відносно яких вирішується питання про позбавлення батьківських прав:
Матір: Малай Наталія Михайлівна, 05.09.1978 р.н., народилася та жила в с. Бохоники Вінницького району Вінницької області. Її прикмети: на вигляд 33 роки, зріст 160 см, худорлявої статури, одягнена у довгу спідницю, на голові хустка.
Батько: Малай Олег Васильович, 17.09.1974 р.н., народився та жив в с. Бохоники Вінницького району Вінницької області. Його прикмети: на вигляд 35 років, зріст 176 см, худорлявої статури, волосся русяве середньої довжини, може носити бороду.
Обоє не мають постійного місця проживання, ведуть бродяжницький спосіб життя, зазвичай проживають в лісосмугах та місцях, віддалених від людей, не мають постійного заробітку, можуть жебракувати поблизу храмів, в основному пересуваються електропоїздами.
Кому відомо про місцезнаходження дітей, прохання повідомити у міліцію за телефонами: (0432) 43-74-49 або «102».

Оголошення
live comments feed...