![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:47, 27 грудня 2016 р.
У Житомирі через пічку ледь не згорів гараж
26 грудня о 12:15 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у приватному цегляному гаражі в м. Житомир. Зателефонували сусіди, які побачили задимленість навколо будівлі. За вказаною адресою виїхав черговий караул бійців 3-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 5 чоловік.
Вони встановили, що осередок займання знаходиться всередині споруди, на перекритті, а саме у місці де димар пічного опалення виходив назовні. Також вогнем був частково охоплений дах. Керівником гасіння пожежі було прийнято рішення залучити на допомогу ще два чергових караули вогнеборців 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі 8 чоловік. Спільними зусиллями бійці ДСНС пожежу локалізували о 12:52 та ліквідували о 14:09. Вогнем знищено 40 кв м покрівлі та домашнє майно. Загиблих і травмованих немає.
Загалом до ліквідації займання залучалося 13 чоловік особового складу рятувальників та 3 одиниці пожежної техніки.
Попередня причина пожежі – порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. За словами власника, вранці він розпалив пічку та поїхав у справах, трохи згодом сталася пожежа.
Наразі всі остаточні обставини події встановлюються фахівцями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
07:24, 17 липня
10:07, 19 липня
6
19:31, 24 липня
3
18:12, Вчора
2
live comments feed...