• Головна
  • Чиновник незаконно заволодів державними автомобілями
16:40, 23 травня 2012 р.

Чиновник незаконно заволодів державними автомобілями

Нещодавно працівники відділу боротьби з корупцією УБОЗ УМВС України в Житомирській області виявили та задокументували адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 (Порушення обмежень щодо використання службового становища) Кодексу України про адміністративні правопорушення, вчинене одним з керівників управлінь Коростенської райдержадміністрації.
Посадовець, порушуючи встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» обмеження, спланував схему отримання, без законних на те підстав, двох автомобілів ВАЗ-2121 та ГАЗ-31029. Згідно з документами райдержадміністрації машини, які перебували на її балансі, було списано та здано на металобрухт, як і передбачено відповідним Порядком списання об’єктів державної власності. Однак, у дійсності службовець зобов’язав керівників двох сільськогосподарських підприємств підготувати металобрухт певного обсягу, понад 2-х тонн, який згодом було здано до пункту прийому замість вказаних автомобілів. Самі ж машини перейшли у фактичну власність посадовця.
Як повідомив начальник УБОЗ УМВС України в Житомирській області Ігор Заєць, протокол про виявлене адміністративне правопорушення наразі передано до суду. Чинним законодавством за вчинення таких дій передбачено відповідальність службової особи у вигляді накладення штрафу від 150 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно одержаної неправомірної вигоди матеріального характеру.

Оголошення
live comments feed...