• Головна
  • У Житомирі для дітей з обмеженими можливостями відбулося новорічне свято
12:24, 28 грудня 2016 р.

У Житомирі для дітей з обмеженими можливостями відбулося новорічне свято

27 грудня в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради відбулося новорічне свято.

Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів є закладом, діяльність якого спрямована на максимально можливу адаптацію дітей з особливими потребами до життя в загальному суспільному середовищі. Це є основним завданням висококваліфікованого складу працівників, які щодня опікуються дітьми.

На забезпечення діяльності Центру у 2016 році з міського бюджету було спрямовано 1 462, 6 тис. грн.

Реабілітаційні послуги у Центрі отримують 89 дітей з інвалідністю важких нозологій. Діти з фізичними та (або) психічними порушеннями розвитку отримують у Центрі комплексний спектр послуг з фізичної, психолого-педагогічної та соціальної реабілітації.

«Однією з форм соціально-середовищної реабілітації є участь у масових заходах. Тому кожен організований захід – це не просто свято, а своєрідний іспит взаємодії з оточуючими, поведінки у нестандартній ситуації», – зазначив заступник міського голови Матвій Хренов.

Під час новорічного свята діти поринули у вир позитивних емоцій, познайомилися з казковими персонажами, грали у ігри та перемагали у конкурсах.

Від спонсорів діти отримали солодкі подарунки, календарі, також вони поповнили матеріальну базу Центру Монтессорі матеріалами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомир #центр #діти #інваліди #новорічнийранок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...