• Головна
  • В Житомирі пройде «Перший житомирський обласний батьківський форум»
12:33, 24 травня 2012 р.

В Житомирі пройде «Перший житомирський обласний батьківський форум»

В Житомирі у міському Палаці культури 26 травня з 9.00 розпочнеться «Перший житомирський обласний батьківський форум», приєднатися до якого зможуть усі бажаючі.

На Форум з’їдуться представники батьківського руху: педагоги, юристи, психологи, голови громадських організацій і просто батьки, небайдужі до майбутнього своїх дітей і нашої держави.

Батьківський Форум – це унікальна можливість для зустрічі батьків, посадовців та педагогів з метою обговорення спільних дій по ефективній взаємодії з навчальними закладами у сфері духовно-етичного виховання дітей, попередження і подолання негативних тенденцій в суспільстві. Вас чекають цікаві виступи відомих громадських діячів, представників науки, освіти і культури. Також це можливість для педагогів відчути підтримку батьків і обговорити з ними спільні проекти, озвучити проблеми сучасної школи і намітити шляхи їх вирішення, донести представникам влади актуальні пропозиції батьківської та педагогічної громадськості.
Зі слів організатора заходу, голови організаційного комітету Безрукова Дмитра: «Ми запрошуємо на Форум, всіх хто любить своїх дітей і нашу багатостраждальну Вітчизну з її духовними традиціями, цінностями і культурою; хто відчуває тривогу за майбутнє наших дітей. Запрошуємо небайдужих батьків, які розуміють, що сьогодні не можна просто перекласти відповідальність за виховання своїх дітей на школу або дитячий садочок.
Сьогодні часто дитина розглядається як матеріал, з якого потрібно виліпити ідеального споживача - інфантильну істоту, без будь-яких високих духовних запитів. І з цієї причини, існує тільки одна сила, по-справжньому зацікавлена в тому, щоб захистити дітей від усього негативу споживчого суспільства і здатна виховати їх моральними людьми - це їхні батьки. Тому ми запрошуємо батьків об'єднуватися - багато сьогодні залежить від наших спільних дій!»

Тематика розділів батьківського форуму:
* Популяризація традиційних сімейних, моральних та духовних цінностей нашого народу.
* Сприяння школі в організації виховної та просвітницької роботи з батьками та дітьми.
* Сучасна освіта в школі: якість освітніх програм і підручників.
* Протистояння впровадженню анти сімейних технологій.
* Безпека сім'ї, особистості, дитини.

Програма Форуму (26 травня 2012):
* 9:00 - 10:00 - реєстрація учасників
* 10:00 - 14:00 - пленарне засідання №1
* 14:00 - 15:00 – перерва
* 15:00 - 18:00 - пленарне засідання №2
* 18:00 - 19:00 – організаційні питання

Захід відбудеться за підтримки Управління культури Житомирської міської ради. Партнер форуму: ЖОГО ВМО «Слов’яни»

Організатори просять азделегідь повідомити про участь за телефоном (097) 922 01 99,
або по e-mail: [email protected]
Сайт: www.rodkom.org
Участь у Форумі безкоштовна.

Оголошення
live comments feed...