• Головна
  • Житомирщина перша в Україні за індексом будівельної продукції
16:33, 29 грудня 2016 р.

Житомирщина перша в Україні за індексом будівельної продукції

Першість у державі отримала Житомирська область за показником «Індекс будівельної продукції», який становить за січень-листопад 2016 року 147,0%.

 Про це повідомляє департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА.

 Показник вираховувався до відповідного періоду 2015 року.

 Загалом на Житомирщині виконано будівельних робіт у січні-листопаді 2016 року на 712,6 млн грн.

 «Те, що наша область розбудовується, модернізується, розвивається, – не може не радувати. Якщо у минулому році індекс будівельної продукції становив 73,7%, то цього року ми вдвічі його збільшили. Цьому сприяють, зокрема, і ті проекти, які реалізовуються за підтримки ДФРР, а також розбудова у територіальних громадах», – зазначає голова ОДА Ігор Гундич.

 ДовідковоІндекс будівельної продукції складається із індексів будівництва будівель (житлових та нежитлових) та інженерних споруд помножених на додану вартість будівель та інженерних споруд у загальній доданій вартості базисного року.

 Індекс будівництва будівель розраховується як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва будівель.

 Індекс будівництва інженерних споруд як співвідношення обсягу виконаних робіт у звітному періоді до обсягу виконаних робіт за базисний рік скорегований на індекс цін на будівельно-монтажні роботи будівництва інженерних споруд.

 Держкомстатом України доводяться регіональним управлінням статистики індекси цін окремо для кожного виду будівельних робіт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #будівництво #індекс
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...